Contacteer ons


Groepspraktijk Ringoir

Zamanstraat 37
9100 Sint-Niklaas

03 361 46 63 (secretariaat)

info@praktijkringoir.be (informatie)

Route op Google Maps
Parkeren & Route




Wil je een therapeut spreken? Dan kan je bellen naar het algemene nummer 03 361 46 63. Ons secretariaat zal je tijdens de kantooruren doorschakelen of een boodschap noteren. Onze therapeuten geven nooit adviezen aan de telefoon. Hiervoor maak je een afspraak via de agenda.

BehandelaarFunctieTelefoonE-mail
Michael L. RingoirPraktijk Coördinator / Relatie Expert09 298 01 97m.ringoir@relatiekliniek.be
Talia GheysAfdelingshoofd / Klinisch Psychologe03 361 46 63talia@michaelringoir.be
Anneleen GeritsPsychotherapeute03 361 46 63anneleen@michaelringoir.be
Marijke YserbijtPsychotherapeute (i.o.)03 361 46 63marijke@michaelringoir.be
Britt ThyssenErkend psychologe (volwassenen)03 361 46 63britt@praktijkringoir.be
Luc De CleirErkend bemiddelaar03 361 46 63info@praktijkringoir.be
Luka Van KerschaeverPsychologisch Consulent03 361 46 63luka@praktijkringoir.be
Maia Van BouchauteKlinisch Psychologe03 361 46 63maia@praktijkringoir.be
Ruud PoppeSexperte, sekscounselor03 361 46 63r.poppe@relatiekliniek.be
IrisLeveranciersboekhouding09 274 51 10accounting@ringoir.associates
SaskiaSecretariaat St-Niklaas03 361 46 63secretariaat@praktijkringoir.be
NathalieSecretariaat St-Niklaas03 361 46 63secretariaat@praktijkringoir.be
CarolienSecretariaat St-Niklaas03 361 46 63secretariaat@praktijkringoir.be
InnekeSecretariaat St-Niklaas03 361 46 63secretariaat@praktijkringoir.be

Je staat er niet alleen voor.